| ELD a întrebat:

Dupa parerea ta care este cel mai frumos >actor:?

Răspuns Câştigător
| L a răspuns:

Alfonso Herrera.love struck si Shane Westhappy

15 răspunsuri:
| kidulinha a răspuns:

William Levy love strucklove strucklove strucklove strucklove struck=p~love strucklove struck

| Sylx a răspuns:

Te referi doar la genul masculin probabil, asa ca iti voi da raspunsul in consecinta. Zac Efron http://popularbiographies.files.wordpress.com/2008/03/sexy-zac-efron.jpg este cel cel pe care il consider unul dintre cei mai frumosi actori din lume.

| Arthur a răspuns:

La actori nu ştiu, dar la actriţe aş putea să o nominalizez şi pe prietena mea care joacă foarte bine atunci când spune că mă iubeşte.

| JuliaSweet a răspuns:

William Levy?

| Ramina a răspuns:

William Levy =p~ love struck

| ForteGames a răspuns:

Cele mai frumoase actrite sunt Jesica Alba si Eva Mendez!

William Levy

Hugh Grant

Jason Statham

Sean Connerye

Matthew McConaughey

Am dat o serie de actori sper ca si tie iti plac!

| Bii26 a răspuns:

Cel mai frumos actor?thinking
hmm...grea alegere
as zice robert pattinsonbig grin

| DiDi a răspuns:

William Levy!:X

| savingyou a răspuns:

Robert pattinson

| Poinsettia a răspuns:

Orlando Bloom si Rob Pattison arata foarte bine in filme, dar in viata de zi cu zi cam lasa de dorit...

| snoopy_1080 a răspuns:

Johnny depplove struck

| Chocolate a răspuns:

Fernando COlunga si Fernando Carillo cand erau tineritongue.

| Bacemi a răspuns:

Keanu Reeves cel mai frumos actor si ca actrita Jessica Alba.