| DarkSun a întrebat:

După părerea voastră care este cea mai amuzanta scrisoare către Mos Crăciun? Puteți sa o realizați? Cea mai amuzanta primește fundaaaaa:X

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Aici vei gasi mai multe scrisori amuzante, inclusiv scrisoarea mea:
http://www.tpu.ro/......dus-anul/.
Sarbatori fericite! Numai bine!

4 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

DarkSun, multumesc pentru apreciere! Sarbatori fericite! Numai bine!

| Mihaela a răspuns:

Cand eram mica, scriam in fiecare an scrisoare lui Mos Craciun, nu stiu daca e cea mai amuzanta, si probabil nu este, dar este adevarata. Am gasit acum ceva timp scrisorile mele de cand eram mica, pentru Mos Craciun, erau foarte lungi, bineinteles. Cea mai amuzanta, a fost, atunci cand l-am rugat pe Mos Craciun sa mi-o dea pe "Moni" ca sora un an. Moni era si este cea mai buna prietena a mea, si il rugam atat de frumos, incat mi-au dat lacrimile, ii spuneam ca voi fi cuminte, ca ma voi trezii dimineata sa merg la gradinita, si multe altele, ca voi manca tot. M-au emotionat foarte tare, avand in vedere, ca Moni este prietena mea de 11 ani de zile, si aceasta dorinta chiar s-a implinit, nu ne-am certat in acesti 11 ani de zile, certuri mari, doar chestii de copii.
Scuze daca te-am plictisit.

| Codruta a răspuns:

Draga Mos Craciun,

Ti se va parea ciudat ca-ti scriu dupa atatia ani cu o rugaminte serioasa.

Pentru aceasta ocazie nu am niciun gand sa fiu umila, sa ma gandesc la altii sau la actiuni caritabile. Aici e lista mea si te asigur ca mii de femei iti vor cere aceste lucruri, deci... poti pregati o comanda en-gros.

* Doresc o carte de credit fara limite, cu un cod special care, la cumparaturi imi va da mereu acordul.

* Vreau un barbat adevarat, vorbesc serios mosule, nu imi aduce imitatii: UN NU HOTARAT PIRATERIEI!

* Vreau o supapa in ombilic, atunci cand ma umflu un pic, sa ma dezumflu automat.

* Adu-mi un aspirator uman, care in momentul cand unul face pe idiotul sa-l aspir fara probleme.

* NU MAI VREAU SA MA DEPILEZ! Ori faci sa se poarte parul pe picioare, subrat, buza superioara, zona inghinala, ori mi-l indepartezi odata pentru totdeauna.

* Vreau sa-mi fac odata pentru totdeauna manichiura si pedichiura si sa dureze la infinit ca si cum de-abia le-as fi facut.

* Sotul meu, logodnic, concubin, ce o fi, trebuie sa stie dinainte ce gandesc, ce spun, si ce-mi place sa faca; sa stie ce-mi convine si ce cadouri imi plac; sa fie capabil sa-si imagineze cum as vrea sa se poarte cu familia mea; cand sunt sensibila si cand nu am chef sa-i vad mutra sa nu apara.

* Un cadou adevarat ar fi ca maternitatea sa dureze 2 zile si nasterea sa nu doara.

* Ciclul sa dureze 2 ore; sa am un buton in mana care sa-l actionez numai atunci cand vreau eu sa fiu fertila.

* Imbracamintea sa se transforme singura in functie de anotimp, pardesiele in paltoane, pantalonii in bermude si tot asa.

* Daca un barbat isi permite sa se comporte ca un tap spiritual si sa minta, fa-i un chip la care sa i se aprinda nasul ca la renul tau, si sa-i creasca ca al lui Pinochio... si sa-i cada si "chestia".

* Daca va fi infidel, fa in asa fel incat sa nu mai aiba erectii pentru cat timp decid eu (altfel poate nu-mi va conveni).

* Sanii, fundul, totul..., cu o supapa in functie de ocazie.

Cam atat as dori, multumesc, mult minunat Mos Craciun. Ne vedem pe 25 (nu conteaza daca totul e gata mai repede)

Cu afectiune,
O femeie ca oricare...

| Pisicuța a răspuns:

(scrisoare pentru baieti)
Draga Mosule,
Te rog sa-mi downloadezi pe stick cele mai bune jocuri 3D cele mai bune fete wireless, cele mai bune filem pe calculator si in final sa iei zapada de pe calculator de la screensaver si sa o pui afara happy
Mersi! Cu drag xmen009864
Scrisoarea este wirlless happy