| Madalina a întrebat:

Dupa parerea voastra cine merita sa castige marele premiu la "Dansez pentru tine"? Morosanu sau Luciu?big grin

13 răspunsuri:
| Xonia a răspuns:

Morosanu
Si fetita Magdei e o scuuumpa:X

| cretzufinish a răspuns:

A castigaaaaaaaaaaaaat echipa Magda-Morosanu :X
Scuze eu am adormit pana la final, dar eram sigura ca vor castiga. big grin

| dulcik a răspuns:

Morosanu. mie una chiar mi-a placut cum a dansat spre deosebire de luciu care mi se pare ca nu are nici o legatura cu dansul. Oricum se voteaza povestea fiecarui concurent nu felul cum danseaza.

| LoveMusic a răspuns:

Moroşanu.Clar.
În primul rând pentru că Magda are nevoie de condiţii să-şi crească fetiţa şi fetiţa e o scumpă. Magda a trăit multe traume şi merită o viaţă fericită.
Eu ţineam şi cu Iuliana şi Grigore, dar filmuleţele alea 2 m-au dezamăgit total, deci total. Pot să am doar impresia că Grigore e un prefăcut, un fals.

| TeoIonela a răspuns:

Morosanu! Chiar acum ma uit la Dansez si am vazut filmuletul lui Grigore... urat, urat.Mai ales pentru Iuliana si pentru Bursucu.Se vede cat de mult isi iubeste Magda fetita si chiar as vrea sa castige.

| NoKidding a răspuns:

Grigore ala e cu 2 fete... s-a vazut de la inceput.MAGDA merita premiul, prin cete a trecut fata aia...Bafta M&M!

| loredana2012 a răspuns:

Morosanu, el si partenera sa chiar s-au chinuit, nu ca prefacutul ala de Grigore.Si nu cred ca e chiar atat de amarat...

| Lilik a răspuns:

Morosanu.

| Barbie_9607 a răspuns:

Magda si Morosan. Pana saptamana trecuta tineam cu Luciu si Grigore dar dupa afirmatiile pe care le-*a adus echipei mi-am dat seama ca e un prefacut, chiar imi pare rau de el si fratele lui. Pana la urma sa castige cei mai bunihee hee.

| puyshor a răspuns:

Luciu cu sigutantatongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Morosanu. Cealalta echipa nu mi se pare una destul de pregatita.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Luciubig grin

| deik a răspuns:

Eu cred ca morosanu` pentru ca s`a dovedit ca grigore e cam prefacut... si in plus magda merita din plin, e o fata de milioane. mi`e tare mila de ea.