| WarriorOfBlack a întrebat:

E adevarat ca maine 26 sebtembrie vine sfarsitul lumi?

Răspuns Câştigător
| AlexTudose a răspuns:

INCE am sa iti spun un lucru pe care nu multi il stiu:
Cand Domnul s-a nascut au inceput sa se numeroteze anii 1, 2, 3...
Dar sa stii ca si ce se spune despre 2012 si toate aceste lucruri sunt false deoarece cand a inceput numerotarea nu au fost pusi primii 4 sau 5 ani, nu se stie exact daca 4 sau 5. Adica noi ar trebui sa fim in anul 2015 sau 2016. Acest raspuns este de la profesorul meu de religie. Sa stii. Daca doresti te rog si eu Fundita.

18 răspunsuri:
| MMihai a răspuns:

Vorbim pe 28 septembrie

| MasterOfDisaster a răspuns:

Daca ar fi sa credem tot ce spun „specialistii", sfarsitul lumii a fost in `99, 2001, mai anul acesta.
de cativa ani in fiecare an au spus ca vine sfarsitul lumii, si de fiecare data s-au inselat.asta eu cred ca e abureala,specialistii nu pot prevesti cu exactitate cand va avea loc o eruptie,un cutremur,un tsunami,etc., si de cele mai multe ori se inseala, cum ar putea sa prevesteasca sfarsitul lumii? asta-i culmea!

| Dumnezău a răspuns:

Da,fiule.Am facut un pariu cu Mos Nicolae la barbut si m-a batut, si trebuie sa dau cu o bombacila pe voi, pacatosilor.Pare rau!

| ndc a răspuns:

*Iar* vine apocalipsa mai devreme? De ce nu mi-a zis nimeni?

| Ghost_1336 a răspuns:

Da, e adevarat

| Max22w2 a răspuns:

Dar din ce cauza malaughing? Si nu nu cred

| amicool08998 a răspuns:

Nu crede tot ce ti se spune

| Ciuuf a răspuns:

Buna INCE nu va fi sfarsitul lumii! Atunci cu Apocalipsa in 5 mai 2011 a fost? Nu este adevarat!
Traieste-ti fiecare clipa fecit!:*

| WarriorOfBlack explică:

Bune raspunsuri nu stiu cui sa-i dau funda

| WarriorOfBlack explică:

Ghost nu-i adevarat ce ai spus tu

| TedMosby a răspuns:

NU mai crede in toate prostiile astea...Cei care fac aceste asa zice previziuni sunt niste oameni care nu au ce face.Mai stii cand cu totii eram speriati din cauza"Apocalipsei de pe 21 mai"? Astazi suntem in 25 septembrie.Nu iti spune ceva chestia asta?

| KONSTANTIN a răspuns:

Vine sfarsitul lumii si eu nu m-am casatorit inca laughing

| InDaMix a răspuns:

Nu! Nu vine niciun sfarsit.

| Adyizdroid a răspuns:

Nu crede tot ce se spune la TV. Si nu, nu vine sfarsitul lumii

| SarbatoriFericiteTPUsiporumbeilororibili a răspuns:

Meow,ca eu am noua vieti.

| xxdreamerxx a răspuns:

Nu e adevarat nu trebuie sa credeti tot ce auziti.
Sfarsitul LUMII vine cand vrea DUMNEZEU.

| hudisteanum a răspuns:

Eu stiam ca e pe 27 dar nu cred.

| denisfc98 a răspuns:

Claar ca nu vine sfarsitul lumi, si nici nu o sa vina