| Eygey a întrebat:

E adevarat ca pisicile vad alb -negru?

12 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Cainii vad alb - negru iar pisicile vad colorat.

| Anonymous744 a răspuns (pentru mgtow):

E fix invers laughing)

| mgtow a răspuns (pentru Anonymous744):

Nu

| Anonymous744 a răspuns (pentru mgtow):

Ba da laughing

| Elsiane a răspuns:

Nu este adevărat. Ele văd toate culorile, doar că ele confund roșu cu verde (și invers).

| oliviaaa a răspuns:

Da, cel putin asa au constatat oamenii de stiinta, dar nu numai pisicile ci si mai multe animale ca vaca, ciinele, calul etc. aa si inca ceva pisicile vad foarte bine noaptea adica ca ziua ei nu diferentiaza aceste doua timpuri si le este mai usor sa vineze ceva prada, dar cine stie nimeni din oameni nu e in corpul pisicii sa vada alb negru eu una nu stiu precis acest lucru nu este garantathappy sper ca te-am ajutathappy succeshappy

| Borderline a răspuns:

La lumina slaba vad alb-negru si la lumina puternica vad colorat

| LittleReasonToSmile a răspuns:

Presupun... si oriqm astia de unde stiu? au intrat in pisica si au vazut? laughing))daca da ..cum? rolling on the floor))))))))

| enola11pink a răspuns:

Da e adevărat! De altfel noaptea n-ar mai vedea!winking

| blueangel2001 a răspuns:

Da e adevarat.Asa e si la feline are un avantaj caci vad extraordinar de bine noaptea.

| Kiki2001 a răspuns:

Da

| Minsk a răspuns:

Da e adevarat nu-i prima data