| LostInDreams a întrebat:

E draguta poza de la av meu? sau sa pun una cu Bill? Poate una cu mine.sau cu un trandafir? dati sugestii, cea mai frumos poza pentru av meu are fundita!:X

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai, cred sincer ca ar trebui sa pui cu bill sau un trandafir, dar nu cu tine pentru ca este ciudat... dar daca tu vrei poti pune si cu tine, eu cred ca cel mai bine este cu trandafir. funda?

12 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Tu esti Lady Gaga?

| traficanta a răspuns:

Pune o poza cu tine :-J

| LostInDreams explică:

Mersi. o lasam pe lady gaga pana maine, iar dimineata bagam una cu minebig grin, sa-mi spuneti daca va place.va pup!:X:*

| deutza00 a răspuns:

Incearca o poza care iti place... daca nu ceea ce te reprezinta...

| mariaw a răspuns:

Ar face vreo diferenta?

| ubitzika a răspuns:

Cred ca cea mai draguta img pentru av tahu nu ar fi alta decat uh:X:X:X
pune o poza cu uh

| Yoral a răspuns:

Pune una cu tine e mai originala si arata de 1000 ori mai bine.Imi dai fundita te rog

| enya_2479 a răspuns:

Eu sunt de parere ca fiecare ar trebui sa isi puna fotografie cu el/(ea), e mai bine asa iti creezi si tu o parere dp cel cu care vorbesti tongue

| Metaler a răspuns:

Potzi pune o imagine cu Ke$ha sau cu Lady Gaga
Daca vrei sa ii sperii pe toti pune o imagine cu Slipknot sau Lordi:X:X:X::X

| christi a răspuns:

Da mai bine un cu tine tonguelove struckkiss