| Leea1234 a întrebat:

E fierbinte! acum l-am facut! va place? http://www.youtube.com/watch?v=VzdjfrtyYTY

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vreau si euuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu bebe:X:X:X
Iti doresc sa ai parte din partea lui nu mai de bucuri
sa iti tariasca si la mai multihappy
Ce poate fi mai minunt de cat un ingeras:X

22 răspunsuri:
miruna-apostol
| miruna-apostol a răspuns:

E minunat si vesel copilasul tau!
Sa-ti traiasca si sa va bucurati impreuna de tot ce-i mai frumos si mai bun!

Răspuns utilizator avertizat
| ioanaa a răspuns:

Fericit si inocent. Si voi la fel, fericiti pe langa el. Sa-ti traiasca si sa aveti parte doar de bucurii.

| Barajag a răspuns:

Iti doresc din suflet sa te bucuri, sa fii fericita, alaturi de copilasul tau scump, sa-ti traiasca>big grin

| giovana a răspuns:

Sa-ti traiasca si sa fiti fericiti si sanatosi.

| Leea1234 explică:

Flyer, de facut nu e greu, e mai greu de crescut! sa-ti dau reteta?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E superrr sa-ti traiascaa e un ingeras:X:X

app vreau si eu programul ala big grin plzz

mlm
| mlm a răspuns:

Sinte-ti o familie reusita, va sta bine impreuna, iar cel mic este o dulceata de baiat, sa fiti sanatosi si sa aveti multa sanatate si putere de munca pentru a avea grija de el si sa ajungeti sa-l vedeti mare si realizat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da andrutza. chiar as vrea reteta unei femilia fericite!
dar banuiesc. iubire, iubire, iubire

| lia a răspuns:

Andruta, ai un copil minunat cu un zambet deosebit. A reusit sa imi inveseleasca ziua numai uitandu-ma la poze, imi imaginez daca esti zilnic cu el cat de fericita te face.
Sa iti traiasca!

| Leea1234 explică:

Multumesc lia pentru vorbele frumoase, si ma bucur din suflet ca baiatul meu ti-a inveselit ziua!

| lia a răspuns:

Andruta, nu trebuie sa imi multumesti, am spus ceea ce am simtit, eu ar trebui sa iti multumesc tie pentru ca ai postat linkul. happy
Multumeeeeesc!

| vio a răspuns:

Sati traiasca bebelu...si sa va bucurati de el...

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

E un scump copilasul tau love struck
Sa ii dea Dumnezeu sanatate si sa fie fericit.big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai un dragalas micut, sa-ti traiasca blushing

| dulshe a răspuns:

Un ingeras:X. Sa iti traiasca!

| zu a răspuns:

Frumos..sa fiti fericiti!happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce scump ehappy

| allexxa a răspuns:

E foarte frumos... mie imi place mult... e frumoasa si melodia si se potriveste, dar mai als bebe, e cel mai frumos... pup la bebe e tare dragut:*:*::*:*:*

| viv21 a răspuns:

Doamne cat de frumos este:X...Sa`ti traiascahappy

| IngerashDeea a răspuns:

Dulce baietelu, te rog imi dai si mie programu?

| mikella a răspuns:

Sa iti traiasca, e un dulce baietelu, si voi la fel...si uitanduma acum atent la filmulete, nu cred ca va cunosc. dar sper sa ne cunoastem de acum in colo. pup