| Firdinica a întrebat:

E greu sa devii astronaut?

Răspuns Câştigător
| claudiacerasela78 a răspuns:

Foarte greu...

| Firdinica explică (pentru claudiacerasela78):

Ce pacat... si eu care voriam sa ajung pe Luna si pe Marte

8 răspunsuri:
| Firdinica explică:

Punem pariu ca ma fac? cand veti fi voi mari si veti auzi de Andreea - Codruta sa stii ca-mi datorati 50 de lei.

| zurick a răspuns (pentru Firdinica):

Daca-mi zici cati ani ai eu pun pariu.

| Firdinica explică (pentru zurick):

Bine am 11 ani : adresa de mail : codrutaandreea@ymail.com

| darkusss a răspuns:

>))) Ce intrebare!
De ce crezi ca nu sunt multi care nu sunt astronauti desi incearca mereu sa depaseasca de probele de practic si teoretic?

| ValentinElTPU a răspuns:

In primul rand e o meserie a barbatilor acolo. Dincolo de faptul ca trebuie sa fii extra-destept si sa inveti, nu cum e in Romania ai de indurat multe probe fizice, lungi straight face

| DanielaDanilisin a răspuns (pentru ValentinElTPU):

Nu e meserie a barbatilor...din cate m-am documentat eu au fost multe femei in spatiu