| iuandfto a întrebat:

E la noi la scoala o campanie care se intituleaza,, igiena la scoala si acasa,,. Doamna de romana ne-a spus ca facem diferite lucruri gen : afise, fluturasi, insigne, bratari etc. Puteti sa-mi dati niste poze sau niste idei? Dau fundita happy

Răspuns Câştigător
2 răspunsuri:
| fluturasul a răspuns:

Mi-a venit im minte ceva dar e cam scump. Se gasesc felicitari cu mesaje vocale. Ar fi o idee. sunt niste pliante (nu neapaarat felicitari) cu o mica baterie inauntru pe care poti inregistra un mesaj vocal. Poti face pliante cu design haios. Afise cu sloganuri si desene haioase sau nu numai. Sa le arati oamenilor cum e cu iginena si cum e fara. Potzi face cateva demonstrati (desi e cam complicat) sau poti oferi mici mostre cu ce crezi tu ca este mai ok. Succesc la campania ta

Răspuns utilizator avertizat