| VivianneMnt a întrebat:

E limita de varsta in kulturhouse din Bucuresti?

Răspuns Câştigător
| gAZAh a răspuns:

16. Persoanele ce nu au împlinit 18 ani, pot intra în club?

Nu. Doar în cazuri exceptionale și numai când acestea sunt însotite de prorprii părinți se poate permite accesul pentru o perioadă de timp foarte scurtă.

7 răspunsuri:
| Rakanishuu a răspuns:

Mi se pare ca nu.

| d3men7zel a răspuns:

Este interzis accesul in Clubul Kulturhaus la persoanelor care nu au implinit varsta de 18 ani sad fundahappy

| JohnCena02 a răspuns:

Nu

| VivianneMnt explică:

Stiu ca teoretic e 18..ca asa sunt toate cluburile.dar se verifica buletinele sar ceva?

| Captoresque a răspuns:

Da, este, mie mi-a cerut la un moment dat buletinul, și nu i-a primit pe câțiva puști de pe acolo.
Mi se pare și normal, că acolo alcoolul e la îndemâna oricui.

Deci este limită de vârstă, sub 18 ani nu se intră.

| kteichd a răspuns:

Da