| Sarucka a întrebat:

E o intrebare cam banala dar nah nu gasesc, cum se zice in engleza la imagini de colorathappy. stiti de`alea de coloroathappy...help da nu`i colorful image ca in google iti da altef... funditahappy

Răspuns Câştigător
| chie a răspuns:

Scrie lineart, urmat de ce anume vrei sa colorezi.
de exemplu: lineart disney
Si vei gasi o multitudine de imagini de colorat cu Mica Sirena, Alba ca Zapada, etc.
Este doar un exemplu!

Si daca nu prea ai noroc cu Google, (chiar daca ma-ndoiesc de acest lucru) cauta pe deviantART.
(acceseaza link-ul acesta, te-am bagat deja pe lineart-uri)
http://browse.deviantart.com/? qh=§ion=&cu=lineart

6 răspunsuri:
| Andreea14Bianca a răspuns:

Colorful images
Sunt sigura soramea ii in clasa a 2 -a si le-a spus la scoala
Funda?

| Sarucka explică:

Multumesc tuturos pentru raspunsurile date daca doriti va dau si motivul:

mama mea este sefa unui camin pentru batrani bolnavi de alhzimer si ei trebuie sa reinvete sa colorezehappy

| chie a răspuns:

Aww, foarte frumos din partea ei.
Felicitari atat mamei tale, cat si tie, deoarece ai dorit s-o ajuti!

| Madalichka a răspuns:

Eu am dat coloring images si mi-au aparut imagini de colorat happy

| Madalichka a răspuns:

Foarte frumos din partea ei happy Si din a ta, ca o ajuti. Au vreun site sau sunt alte moduri prin care putem contribui?

| Trixye a răspuns:

Se zice
:
colorful images
stiu ca de obicei nu e bun google translate da le mai si inimereste...eu ma pricep destul de bine la engleza si asa se cice...
si daca vrei site era
www.coloriez.ro,com
nu mai stiu daca era ro sau comm:))))
funda
?