| AnToNiKa_7758 a întrebat:

E rau plansul? Si daca da...de ce?

Răspuns Câştigător
| Biuka a răspuns:

Pai.
are doya variante `.happy
In cea mai mare parte e rau deoarece aduce vibratii negative asupra ta sad Si de obicei nu te mai poti concentra la nimic si nu mai poti gandii limpede
Plansul are si o parte buna daca pot spune asa thinking Si anume faptul ca te descarci de toate problemele.

6 răspunsuri:
IMPERIA
| IMPERIA a răspuns:

Bună, AnToNiKa!
Uneori ne face bine plânsul, ne mai eliberăm, cu condiția să nu devină o obișnuință.

| RequalizeD a răspuns:

Plansul e chiar bun uneori pentru ca,curata ochii de impuritati, dar nu excesiv, creaza stari de depresii...

| deea98 a răspuns:

Pai, de cele mai multe ori plansul este foarte bun, fiindca te usurezi. Insa am citit undeva ca femeile nu ar trebui sa planga in fata barbatilor, fiindca substanta aflata in lacrimi scade excitatia barbatuluibig grin.

| adriana543768654567895334 a răspuns:

Nu stiu ce e aia thinking

| pwp a răspuns:

Plansul e bun.

| LolaKissTheGirl a răspuns:

Nuuu...
Plansul e bun happy. Ne elibereaza.