| swampy a întrebat:

E unii l amine in sat care zice ca metin e mai mistoo decat call of duty black ops sau aion sau warcraft laughing ce parere aveti despre ei

13 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

"E unii l amine in" oras care zice ca fiecare joc are frumusetea lui! Deci joaca-te ce-ti place!

| Dannyjj a răspuns:

"E grele Romana?"
Lasa metinul si citeste o carte si fi mai atent la orele de Limba Romana.
Oricum am auzit perle mult mai mari pe tpu.ro, deci cazul tau nu este atat de grav.

| Derye a răspuns:

Si la tine in sat, nu se invata limba romana?

| JustMeBăi a răspuns:

"E unii" => exprimarestraight face

| haiZI a răspuns:

Ce mmorpg va trebuie acolo bre?
De abia vorbesti romana si mai vrei sa joci si wow, o sa dati acolo prin sat pe engleza si voi va balbaiti in romana.ha ha ha

| haiZI a răspuns:

Sa inteleg ca nu ai jucat in viata ta un mmorpg si sa fii high ingame? metin si pe E unii l amine in sat il poti pune sa joace si pana si el reuseste sa loveasca 2-3 butoane.Deci nu vorbi de mmorpg daca nu ai habar.

| andrey910 a răspuns:

Din punctul meu de vedere metinul este cel mai prost mmorpg...nu stiu de ce este atat de raspandit la noi in tara...toti copii il joaca, in loc sa joace si ei Aion, WoW, etc. (mmorpg - uri de calitate) ei joaca porcaria asta. Ii mai aud pe unii: "Ma duc sa imi reincarc cartela sa imi cumpar freza la Metin si bilete pentru nu stiu ce" laughing

| alexkoopa a răspuns:

Vad ca la tine in sat "nu e unii care zice" sa mai lasati jocurile si sa luati cartea de Lb. Romana.

| lucas_6655 a răspuns:

Red ca atunci cand sau nascut creierul a fost izolat de cap si a iesit pe alta parte ori mai exista variante: ori leau crescut plante in loc de creier P. S.:zile ca debiteaza niste idiotenii mari si ca bine ar fi sa isi aeriseasca mintea jucandu-se si pe altceva in afara de metin! ok cam asta a fosthappy happy

| swampy explică:

Las pe mata in **** mea.

| swampy explică:

Pisamas pe voi,, sa va lamuresc am scris de la cineva intrebarea si are o tastatura cam deraiata sa zic asa laughing si imi era lene sa mai corectez ce am gresit, m-am gandit ca va duce si pe voi cat de cat capu sa descifrati un cuvant cu doua sau trei litere incurcate ...vai de mama voastra de neadaptati. big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cei care ti-au spus, au avut dreptate! Aproape toti copii romaniei joaca Metin2 RO si Private romansesti sau de alte natiuni...Metin-ul romanesc a depasit toate asteptarile lui Gameforge Productions GmbH, este foarte bine protejat de hackerii romanii...Deci ca o concluzie este cel mai tare joc!

| costy9603 a răspuns:

Pai pentru. inceput call of duty e unul dintre cel mai tare joc, la fel si warcraft, pe cand metin dupa parerea mea e vai de mama lui(pentru. copii care habar n-au de jocuri misto)