| florydia a întrebat:

E ziua unui prieten si am uitat la ce ora e cum pot sa aflu?

Răspuns Câştigător
| DAC a răspuns:

Suna un prieten care merge si el, sau il poti suna chiar pe sarbatorit si ca sa nu sune ciudat, il intrebi despre petrecere, iar apoi bagi un apropo de ora. big grin

11 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Il suni si intrebi.

| Dana211 a răspuns:

Suna alti prieteni care merg. Sau fa cumva si intreaba-i pe acestia!

| Furnicutza a răspuns:

Suna un prieten comun si intreaba. Daca nu ai pe cine, suna-l pe el si intreaba-l daca vrea sa mergi mai devreme sa il ajuti cu ceva, sau intreaba-l direct pe la ce ora se aduna lumea la el.Atat.

| grgdlk a răspuns:

Cauta pe google

| Deyaaa18 a răspuns:

Suna-l si intreaba-l!

| alakyy a răspuns:

Intrebal, dar azi ne intalnim la ora (o ora aproximativa) el va rs nu la ora...

| Vichtory a răspuns:

Intreaba pe cineva care stie din prietenii sai, sau chiar intreaba-l pe el.
Daca te-a invitat scriindu-ti prin sms, poti sa vezi din nou sms-ul.Bafta,distractie placuta.

| bubulina9 a răspuns:

Florydia intreaba-l

| LollypopMe a răspuns:

Suna-l,daca e pe mess intreaba-l acolo, suna-ti alti prieteni care merg sau cauta-i pe mess, pe facebook.

funda?

| CriminalăÎnSerie a răspuns:

E la ora 4.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

25:32 secunda 32, să fi acolo înainte ca bunica lui să urce scara blocului călare pe un bătrân morocănos care nu spune niciodată cuvântul "Uga uga".

P.S.: Ai grijă la monstrul de argilă care stă ascuns în camera lui.

straight face rolling eyes