| anonim_4396 a întrebat:

Ei iaauziți..azi am avut teza de la 4 la 5 și de la 5 la 6 ora de informatică.și după ora de informatică am plecat,eu și juma de clasă.și normal, după ora de info aveam biolofia cu directoarea.și după ce au ieșit ăștia care au mai rămas la biologie, mă sună o colegă și-mi zice că cică a fost directoarea adjunctă la oră și că o scăzut 2 puncte la purtare la toți ăia care au fugit și le-a pus absență fugită. ceea ce vreau eu să vă întreb: ce puii mei pot să-i zic de ce am plecat..sau,dacă ea nu e profesor la clasă, poate să scadă media la purtare? ..sau,dacă a scăzut-o cu pixul, se mai poate șterge?

Răspuns Câştigător
| rutanklan a răspuns:

Nu, nu, nu... let me, let me, let me

10 răspunsuri:
| Bogdan_5174 a răspuns:

1 la mana in cel mai raw caz poate sa iti puna absenta nemotivabila
2 la mana daca nu e ia profa voastra de biologie nici macar absenta n-are voie sa va dea
3 la mana nu ai de ce sa iti faci griji

| TheAvenger a răspuns (pentru Bogdan_5174):

Serios? posibil să-mi fi scăzut.că adjuncta aia e mai retardată și poa să facă și pe dracu-n 4laughing

| rutanklan a răspuns:

Da v-o scazut pe frantz. Se poate sterge dar trebuie sa te revansez cumva

| TheAvenger a răspuns (pentru rutanklan):

îl las pe tata s-o fută.e binethinking

| TheAvenger a răspuns (pentru rutanklan):

Bine,bine,te las pe tinelaughing

| rutanklan a răspuns (pentru TheAvenger):

Nu, nu, nu... let me, let me, let me

| ȚiganTranspirat a răspuns:

Îți spun eu cel mai simplu mod:ȘPAGĂ.

| KiddaTeChisaInFrezaBwa a răspuns:

Spune-i si tu ca ai avut o problema. si a ca trebuit sa te duci la doctor thinking si eventual mergi la medicul de familie si iei o scutire laughing, eu asa fac mereu.
Si da iti poate scadea nota la purtare` atata timp cat este directoare. tongue
Alta` data sa fi " cuminte" laughing) [ glumeam`whistling ]

| TheAvenger a răspuns (pentru KiddaTeChisaInFrezaBwa):

Păi..cică.,,cum da la teză și la informatică cum au putut să stea?,,.dă-o dracu, plus că mă durea enooorm de mult capul după teză și la ora de informatică îmi vevea să cad jos din picioare, cum dracu mai vrei să mai stau și la biologielaughing..plus că mai sunt și operată de apendicită sau de ce puii mei o fi din ianuarie. dacă mă enervez mă doare de-mi vine să mă urc pe pereți.