| Slavic a întrebat:

Eminem sau Michael jackson?

Iubire sau Bani?

Crocodil sau Rinocer?

Cola sau Bere?

Ferrari sau Bugati?

Calculator sau Notebook?

TPU sau TPU? big grin

Răspuns Câştigător
| Orannginna a răspuns:

1. MJ, nu imi place rap'ul.
2. Iubire
3. Rinocer
4. Bere :d
5. Ferrari
6. Amandoua :p
7. Am de ales? laughing

41 răspunsuri:
| xibalba a răspuns:

Michael jackson, amandoua, rinocer, cola, niciuna, notebook, TPU.

| alexandra_3253 a răspuns:

Michael jackson, iubire, crocodil, cola, ferrary, calculator, TPU

| fevrier a răspuns:

Eminem, iubire, crocodil, bere, Ferrari, calculator, TPU.

| just|breathe a răspuns:

Michael jackson; Iubire; Rinocer; Bere pentru ca nu e atat de periculoasa precum cola; Bugati; Calculator si TPU happy.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1.Nu poti care comparatie intre Eminem si M.J...au stiluri de muzica foarte diferite.
2.Bani,iubirea vine dupawinking
3. Dinozaur.
4.Bere...cola e naspa si criminala.
5.Nu am preferinte daca imi face cineva cadou una din cele doua masinitongue
6.Laptop-ul.
7. Facebookhee hee

| User a răspuns:

Niciunu.
Bani money eyes
Niciunu
Amandouadrooling
Amandoualove struck
Calculator
Amandoualaughing

| Denysuk_3788 a răspuns:

Amandoi, amandoua, crocodil, cola, niciuna, notebook, amandouawinking

| carminaburana43 a răspuns:

Eminem, Crocodil, Cola, Ferrari, Calculator, TPU, TPU!laughing

| LORY a răspuns:

MJ, ambele love struck, niciunul, ambele, ambele, ambele, TPU love struck

| maddy_1722 a răspuns:

1. Michael Jackson un super cantaret Regele Muzici Hip-Hophappy

2.Amandoua nu poti trai fara bani dar nici fara iubire.Parerea mea!

3.Rinocer imi place mai mult!

4.Cola cas minora!rolling on the floor

5. Ferrari ca din asta are tati!laughing

6.Calculator...

7.TPU...big grin

pup dulk3, andr33a

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dintre Eminem si M. J, niciunul (desi Eminem are o singura melodie care imi place). Dintre iubire si bani le aleg pe amandoua, n-as putea trai fara vreuna dintre ele.Cola categoric :p.La masini nu ma pricep de n-aleg nimic.Calculator-notebook hmmthinking ambele. Dintre TPU si TPU aleg TPU si UPT (unul pentru toti) :p

| iri a răspuns:

Eminem, iubire, rinocer, cola, bugati, calculator, TPU. big grin

| alexutzu00791 a răspuns:

MJ, bani, crocodil, niciuna, buggati, notebook, TPU la puterea a 2 a. Vezi ca am fost sincer

| cosmin_3603 a răspuns:

Michael Jackson, iubire, rinocer, cola, ferrarri, notebook, TPU

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eminiem
Bani
Nici unul
Cola
Ferrari; x
Calculator
TPU laughing

| Brigitta a răspuns:

MJ, iubire, croco, pepsi, oricare, notebook, cred ca... TPU happy

| Bishop a răspuns:

1.Simple Plan
2. Iubire si bani
3.Crocodil
4.Cola
5.Audi R8
6. Calculator si Notebook
7.TPU

| Gabii a răspuns:

Michael Jackson
iubire
crocodil
cola
bugati
calculator
TPU si TPU

| claudica a răspuns:

Michael jackson, iubire, rinocer, bere, niicuna, calculator.TPUwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Michael Jackson, Iubire, rinocer, 0, ferrari, calculator, TPU

| AneZniP a răspuns:

Michael jackson, bani, crocodil, cola, niciunul, calculator, TPU PA! floricciccalaughinghappyat wits' endstar

| blondutzata a răspuns:

Eminem

| Biir a răspuns:

M. J., amandoua, rinocer, cola, ferrari, calculator, TPU:p

| micutza_8959 a răspuns:

Michael jackson, bani, crocodil, cola, ferrari, notebook, TPU

| lostcontrol12 a răspuns:

Eminem, iubire, crocodil, bugatti, notebook si TPU...

| Lost Angel a răspuns:

1. MJ
2. iubire love struck
3. rinocer laughing
4. cola
5. amandoua love struck
6. calculatorbatting eyelashes
7. TPUtongue

| MoreTime a răspuns:

Eminem, iubire (dar si banii is foarte folositoribig grin:X), rinocer (mereu mi-a placut mai multbig grin), cola, ferrari, calculator si TPU... Dar tu ce alegibig grin?

| Carlene a răspuns:

Niciunul
amandoua
crocodil
niciuna
amandoua
notebook
amandoua laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eminem, amandoua, crocodil, Cola, Ferrari, Calculator, TPU tongue

| TeoIonela a răspuns:

Tot TPU ramane happy