| anonim_4396 a întrebat:

Episodul de azi a fost ultimul din hannah montana? Cel in care isi da jos peruca?(Sper ca nu).

15 răspunsuri:
| Lovedove222 a răspuns:

Da a fost ultimu. si nu stiu daca o sa mai apara

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cu ce a fost?

| Muflă a răspuns:

Speri mata da' speri degeabawinking

| adysnake a răspuns:

Hannah Montana Ultima Dezvaluire - http://www.desene-animate-online.net

| IuliaAlexandra123 a răspuns:

A fost ultimul si nu o sa mai fie alte episoade(am citit intr-o revista ca miley nu vrea sa mai filmeze pentru Hannah Montana)

| PrintiCristina a răspuns:

Da a fost ultimul

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cred ca da. Oricum nu mai are ce sa fie interesant in film dupa ce isi da peruca jos.Incearca aici http://www.peteava.ro/hannah montana episodul 94 nu ma uita niciodata

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu a fost astazi

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu nu l-am vazut dar nu vreau sa isi dea peruca jos

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu este ca ea se duce la stenfwoord cu lili iar acolo toti sar pe miley iar ea canta fara peruca

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da, a fost.Insa o prietena de-a mea a spus ca a fost si un episod in care ea este intr-un episod.
Si a fos fain cel in care ea si-a dat peruca jos si a dezvaluit secretul.
Eu o iubesc!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Terog revino hannah montana.
am 8ani si ma cheama maria. te rog frumo.maria
eu sunt in Romania sima uit la desenele cu tine si canti frumos

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da l-am vazut si eu! m-a facut sa plang!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Astia sunt cretini pe bune...am vazut pana acum episodu' 1, 2, 3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,13,14-hannah montana forever

| ana_1105 a răspuns:

Unde il gasesc ca vreau sal urmaresc