| BlueByMe a întrebat:

Era un episod in serialul couraje caine fricos care nu mai stiu cum se numeste dar stiu cate ceva despre el:
era un monstru urias, mai mare decat casa, negru care tot punea blesteme asupra personajelor...era si un patefon, un atac de lacuste si parca sa inundat casa dar nu mai stiu multe...
puteti sa-mi spuneti daca stiti numele episodului sau numarul lui plsss? dau fundita big grin
mersi

Răspuns Câştigător
| cosmic_ray a răspuns:

Incearca blestemul regelui ramses.nu stiu exact cum e in engleza.parca "the curse of king rhameses"

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se numeste,, blestemul regelu ramses,, cu placere