| мιcυтѕαααα a întrebat:

Era un joc cu o fetita bruneta care trebuie sa sara pe multe pietre si in spatele pietrelor era o cascada maaare si ea trebuia sa ajunga jos, unde se termina cascada. Mai era si o maimuta care sarea cateodata pe pietre si arunca banane si ea trebuia sa le prinda pentru puncte. Stiti cum se numeste jocul ala?

Răspuns Câştigător
| dyenyka a răspuns:

Cred ca vorbesti de jocul Jess Jump http://www.ejocurigratis.ro/games/479/jess-jump.html.Sper ca te-am ajutat.

2 răspunsuri:
| Eღilia62 a răspuns:

Cred ca e jocul Tarzan.Din cate imi amintesc, era si un nivel cu o maimuta mov, dar si unul cu o fata bruneta(parca avea si palarie).