| Crypt a întrebat:

Eram cu niste baieti si unu din ei a sunat la o sonerie si a iesit unu cu o masina smechere si mie mi-a dat o palma ff tare unuia un sut si pe altu nimic ca fugit si dupa aia la prins cu masina si la pus sa intre in masina nu a vrut si la scuipat si-a batut joc de el vi se pare corect?

10 răspunsuri:
| ROB3RT89 a răspuns:

Si pe voi va mananca pielea,n-are nimic ca ai primit o palma, asa cresti si probabil te si autoeducihappyCat despre corectitudine, normal ca nu e corect sa dea in tine...

| Λndrei a răspuns:

Probabil era un tampit care vroia sa faca pe eroul sau vreun analfabet care traieste pe banii parintilor(daca zici ca avea masina scumpa). Astia sunt oamenii care merita batuti!

| negru30 a răspuns:

Ce film ai vazut inainte sa scrii?

| Chris88 a răspuns:

Da, ca sa invatati data viitoare sa va vedeti de treaba. Ati vrut sa fiti smecheri, si ati dat peste unu mai smecher. Trebuia sa va infunde chilotii in fund cu suturi.

| Allix13 a răspuns:

Daca ati facut ceva ii intr-un fel corect daca nu nu este corect deloc

| Crypt explică (pentru Allix13):

A sunat unu la sonerie eu si cu ala naveam nici o vina decat ala de a sunat.
eu sun la politie

| Allix13 a răspuns (pentru Crypt):

Pai daca nu aveai nici o vina nu a fost corect...ai putea sa suni dar sa ai si martori

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! Ala cu masina ti-a dat o palma? Daca da, nu mi se pare corect!
P.S: Super nume ai!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ati avut ghinion ca ati dat peste unul nesanatos, nu trebuia sa se comporte asa dar v a facut ce maihee heedaca nu aveti astampar

| hotterinsummer a răspuns:

Nu nu nu nu nu nu nu nu nu nu nu nu:-s