| andreea_5076 a întrebat:

Erau niste cacaturi mai de mult.ca impuscai calculatoru si dadeai cu ciocanu si multe faze iti cauta unu in gunoi si iti scotea tot de acolo era super da nu mai stiu. un nume va roog. fudooi

5 răspunsuri:
| elena a răspuns:

Ce erau mai demult @andreea? Acesta nu este un vocabular pentru o domnisoara...

| YepIsSuspended a răspuns:

Lol...

| Hombre a răspuns:

Căcaturile alea pe care le cauti se gaseste in haznaua vocabularului tau care este un adevarat gunoi si iti recomand daca esti baiat sa-ti dai o tesla undeva iar daca esti fata un ciocan poate asa ti se mai limpezeste căcatul din cap, ce zici? Nu-i asa ca se comunica elegant cu un astfel de vocabular?

| JhoNutz a răspuns:

Poti sa te descarci aici pe faptul ca nu ai putut gasi acele joculete:
http://www.ebaumsworld.com/games/play/283314/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si crezi ca trebuie sa te esprimi ca la wc? mai fa curatenie prin vacabular.