| NWOtheory a întrebat:

Este adevărat că, dacă ajungi boschetar, oamenii te pot răpi și să facă experimente pe tine? În afară de faptul că aruncă cu pietre, te scuipă, te înjură și cine știe câte alte atrocități îți mai pot face.

Răspuns Câştigător
| Mindfulness a răspuns:

Nu fac experimente pe tine nici măcar nu te baga in seama,te lasă să mori cu zilele, o sa îți dorești să fi băgat în seamă dar nu o să te mai bage nimeni în seama când ajungi in acest stadiu! Tu nu vezi că nu te baga lumea în seama când ai acum bani? Imaginează-ți cum va fi când nu vei avea ce sa mănânci oamenii în ce hal te vor trata, dar ce spui tu nu o să îți facă decât dacă ai dușmani psihopați care vor sa se răzbune.
Și eu m-am gândit la asta sa nu ajung așa, dar e de la anxietate! Decât să ajungi așa mai bine te sinucizi, dar noi nu avem curaj să ne sinucidem așa că e nasolie!
Daca continuam cu jocurile de noroc sa știi că așa o să ajungem!
Eu m-am lăsat de păcănele happy
Mi-au distrus viața!

8 răspunsuri:
| 1onur a răspuns:

Este Adevărat.

| gabicoo a răspuns:

Chiar așa s-au comportat cu tine? Niște sălbatici!hee hee

| darrio2007 a răspuns:

Ce filme urmăresti?

| Hyperion7 a răspuns:

Sunt atâția homeless in București, dar nu numai.
N-am văzut vreun documentar cum că ar fi răpiți și maltratați.
In schimb, am văzut că preferă să stea în condiții dezirabile, numai să nu meargă la locuri speciale pentru ei(iarna, cel puțin)

| Mindfulness a răspuns:

Asta cu răpitul deja e o psihoza!
Tu sunt sigur că nu o să ajungi niciodată boschetar, dar nici bogathee hee

| Lubeniță38900 a răspuns:

Nu prea, dar au fost cazuri

suntserios
| suntserios a răspuns:

Sa îți facă credit pe numele tau...

| TimberWolf a răspuns:

Asa este, se fac experimente pe boschetari sa vada cum dracu reusesc sa reziste in frig, foame, sete, si mai beau si cate un litru de mona pe zi.