| мιcυтѕαααα a întrebat:

Este adevarat ca pana la sfarsitul lui ianuarie nu o sa ninga? crying Astept multe pareri!

Răspuns Câştigător
| Rubby a răspuns:

Tocmai am vazut pe ProTv ca a nins deja prin vestul tarii deci nu mai e mult pana sa ninga peste tot

9 răspunsuri:
| WeeD a răspuns:

Hmm... Ar fi naspa.

| PuffU16 a răspuns:

Buna! Acum nu stiu daca e adv sau nu. Dar iti dai seama k si eu sunt nerabdatoare sa ninga. :X Dar poate pana atunci se mai schimba.Nu mereu a fost la fel ca la meteowinking!

| Memecy a răspuns:

Am auzit ca nu o sa ninga pana la inceputul lui Aprilie straight face

| Stefan89 a răspuns:

Eu cred ca nu o sa vedem zapada deloc anul acesta... poate 2.3 fulgi prin februarie
http://blogrozav.blogspot.com/

| Madda a răspuns:

Cum sa nu ninga. O anuntat la TV ca ianuarie o sa fie cea mai. Racoroasa, cu zapada si d-asteabig grin

| angel74dm a răspuns:

Depinde unde locuieşti, de exemplu la Arad o să ningă joi...

http://weather.yahoo.com/romania/arad/arad-866307/

Introdu oraşul de unde eşti şi vezi şi tu vremea pe perioada următoare.

| ATS a răspuns:

Eh, in 2012 vine sfarsitu lumi, ce nins vrei? Noi nu mai apucam nici sa bem ca oamenii de revelionlaughing

| niko200 a răspuns:

Eu din cate am auzit (Click TV-Povestea lui Mos Nicolae) incepe sa ninga incepand cu Sf. Nicolae pentru ca isi scutura barba mare, alba seara si incepe sa se lase zapada.

| Alexycys2000 a răspuns:

Nu prea cred. TREBUIE sa ninga