| anonim_4396 a întrebat:

Este adevarat ca vedetele de mai jos au pozat nud sad?
-Adela Popescu
-Elena Gheorghe
-Dorian Popa, Dima Trofim
-Delia
Cer raspuns de exemplu daca este vreunul care a facut asa sa ziceti ca ii adevarat ca...
Daca o vedeta dintre cele de mai sus a facut asa sa imi dati si un link sau sa ziceti ce sa bat pe google ca sa ma conving eu sa nu mintiti

2 răspunsuri:
| Uza a răspuns:

Si de ce esti trista? Ce e asa important?!? Ce treaba ai tu cu ei ca au pozat nud? treaba lor! sincer, chiar nu vad ce treaba ai avea tu la aceasta "problema".
Tu preocupate de viata ta nu de a altora!

| Georg13 a răspuns:

Din cate stiu eu, niciuna din vedetele astea nu a pozat nud.