| BiiBiis a întrebat:

Este cineva pe aici care se pricepe BINE cu Photosopul? (ma refer la ani de experienta cu el.)

4 răspunsuri:
| mcandr3y a răspuns:

Ce ai vrea sa ti se faca la o poza... pot face multe fff multe chestii in photoshop... spune-mi si poate te pot ajuta

| Sadiss a răspuns:

Cu photoshop stiu ceva ceva dar nu am ani de experienta ca in textul aflat in mai susul pagini. dar invat. prin tutoriale daca e sa te ajut cu ceva spune

| Welcome.to.my.word a răspuns:

Photoscape?
pot sa zic ca ma pricep destul de binehappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cineva cu ani experienta care sa te ajute pe gratis sa inteleg, nu?