| ♥•ßyencuţa•♥ a întrebat:

Este o intrebare adresata mai mult administratorilor. De ce, la intrebarile de pe pagina principala, la unele, nu-ti apar raspunsurile. De exemplu dau click pe o intrebare si scrie inlaga ea ca are 1, 2, 3, 4,... sau cate raspunsuri are dar nu-mi apar. M-am saturat sa se intample asta! Va rog, incercati sa o rezolvati(nu vreau sa fiu rautacioasa)Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| DonAnonymius a răspuns:

Nu sunt admin dar stiu de ce. Site-ul e foarte incarcat.Raspunsurile au fost date dar dureaza mai mult pana sunt procesate si afisate.

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Si la mine se intampla acelasi lucru.

| mihaibrasov a răspuns:

Pentru ca mai exista si partea de moderare de continut...

| cretudaniel99 a răspuns:

Raspunsurile trebuie aprobate