| RaR a întrebat:

Este o intrebarea sau ghicitoare pe un site Cate litere sunt in ALFABET? Am incercat am scris 31, 26 dar nimic cine stie primeste funda

Răspuns Câştigător
| AdeEalx a răspuns:

E vorba de cate litere sunt in cuvantul "alfabet"
sunt 7 litere:d
sper ca ti.am fost de ajutorbatting eyelashes
funditabatting eyelashes?

11 răspunsuri:
| AleandraIleana98 a răspuns:

25 fara tz si restul si 30 cu ele

| marrr a răspuns:

Da, dar mi se pare stupid sa zici ca in alfabet sunt 7 litere. Daca s-ar fi pus cuvantul "alfabet" intre ghilimele, ar fi fost altceva si ti-ai fi dat automat seama. Chestia asta este facuta sa incurce, desi e stupid.

| Bii26 a răspuns:

7-alfabet
Nu alfabetul!

Cate litere sunt in cuvantul alfabet!

| RaR explică:

Multumesc tutoror pentru raspunsuri raspunsul corect era 7

| Diana498 a răspuns:

ALFABET- 7 litere! Fundita?

| CreepyCrow a răspuns:

7, pentru ca e intrebare capcana, se refera la cate lintere sunt in,, alfabet,,

| Miяu a răspuns:

7 litere. Pentru ca vorbeste despre cuvantul "Alfabet" nu despre cat litere sunt in alfabetul limbii romane.

Funda?

| Zara_8585 a răspuns:

Da. logic. a, b, c, d, e.sunt 31
dar in cuvantul alfabet sunt 7literehappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca o iei logic 32 ca W esti vv si poate se pune de 2 ori nu stiu da siteul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt 7

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns: