| DaughterOfDarkness a întrebat:

Este vreun mod pe TPU prin care pot vedea la ce raspuns si de catre cine mi-au fost considerate intrebarile folositoare, nefolositoare, stupide, amuzante, inteligente. Mersi mult!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De catre cine nu poti. Dai click la "raspunsuri mele"si dai click pe fiecare raspuns si iti cauti raspunsul ca aceea intrebare si vezi cum ti-au considerate raspunsurile/

5 răspunsuri:
| Dannyjj a răspuns:

Daca ai putine raspunsuri ai un avantaj, o sa iti ia mai putin timp sa cauti.
In partea stanga dai la ->Raspunsurile mele
iei fiecare raspuns in parte si acolo vei vedea ce voturi au primit raspunsurile tale. Dar daca ai multe raspunsuri atunci cauta raspunsurile tale care crezi ca au fost folositoare.

| εїз a răspuns:

Întrebarea asta a mai fost pusă, nu, nu poţi vedea cine ţi-a dat nefolosit, stupid, amuzant, inteligent.
Dar dacă vrei neapărat să vezi, ar însemna să te duci la profilul fiecărui utilizator în parte. Te duci la profil, la opţiunea "voturi date de utilzator x sau y" exemplu...
Pa, pa

| mymy a răspuns:

Deci poti sa vezi cum au fost votate doar ca nu poti sa vezi de cine si daca vrei sa vezi cum au fost votate iei tooate rasp la randwinking

| ceco a răspuns:

Nu

| Lαααα a răspuns:

Da.sad Acela de ati lua toate raspunsurile la rand si sa vezi ce voturi ti sau dat.sad
PS:Mi-ar placea sa vad si cine mi le-a dat.winkingMa rog.straight face