| BrokenWings a întrebat:

Eu ador mesajele >:":X Si problema mea este ca nu pot sa imi activez nicio optiune cu mesaje pentru ca nu exista crying (cel putin la mine ) Ce sa fac ca sa pot trimite iar mesaje, mentionez faptul ca nu vreau sa trimit mesaje cu creditul ramas big grin
FUNDA :*

4 răspunsuri:
| BrokenWings explică:

Sunt in Orange si...trebuie sa platesc ceva pentru Orange young? Vreau mai multe detalii big grinbig grin

| Sasha22 a răspuns:

Pai.iti activezi o optiune de la Orange Young cu mesaje nelimitate si multe altele...folosind CNP'ul tau.prima optiune de la Orange Young happy

| Sasha22 a răspuns:

Da.vei plati 5 Euro drept contracost pentru a activa optiunea...cel mai bine e sa dai la OrangeYoung si sa urmezi instructiunile...winking

| emyprincesslove a răspuns:

In ce retea esti?