| TurnOn a întrebat:

Eu as vrea sa fac ceva pentru iarna si sa vand. ceva cum ar fi... un tablou sau podoabe si chesti din astea. ce as putea sa fac?

3 răspunsuri:
| andreeadragutza22 a răspuns:

Poti face din hartie colorata cu fundite si etc. niste felicitari la noi asa se fac si se cand cu 12 sau 9 lei dar trebuie sa stii sa le faci cat de cat! sau sa cumperi flori si sa le dai noi de aici mai facem asa laughing! vezi tu ceva care te plicepi! ceva cu mosc craciun sau o urare poti scrie pe o felicitare! vezi tu! sper ca ti'am fost de ajutor fundita?

| DuLciI a răspuns:

Pentru IARNA poti sa iti confectionezii felicitarii. felicitari din inimioare cui iti ie drag:* :* poti sa facii felicitari din oameni de zapada. cui iti ie amik(a). stelute la cei din jurul tau. floricele poti sa le trimiti prietenilor tai ma refer in in forma de floricele sa le faci felicitarile... funnnd t roog

| anutza a răspuns:

Produse Oriflame nu vrei sa vinzi? eu inscriu reprezentanti
Pt iarna poti face felicitari, sa impletesti fulare, manusi etc.