| anel12m a întrebat:

Eu aveam un id.si un baiat mia aflato si a schimbat-o. ce pot sa fac ca sa stiu parola si sa o schimb?

Răspuns Câştigător
| Georgiana2905 a răspuns:

Si mie mi-a luat fostul iubit parola adica mi-a spart id dar mi-am aflat parola din nou pe baza datelor care au stat la formarea ei. De aflat o poti afla dar mai stii sigur ce date ai introdus?

8 răspunsuri:
nony
| nony a răspuns:

Eu aveam o carte de romaná, dar un baiat mi-a furat-o si mi-a ars-o. ce pot sa fac sa invat iar limba romaná?

nony
| nony a răspuns:

Uuuu.@Anel12m.in locul tau decat sa ma fac de ras si la ultima postare, intarindu-mi inca o data parerea ca habar nu ai ce e aia limba romana.mai bine taceam si imi vedeam de treaba.
Anunt special pentru tine : nu toate cuvintele se scriu legate, s-a inventat ¨cratima¨.sau pentru tine ¨liniuta care desparte¨.
Pa si distractie placuta pe mess kiss

| M4RK a răspuns:

Nu poti sa afli parola sad

| nickname.a.plecat.de.pe.tpu a răspuns:

Il rogi frumos sa ti-o spuna sau iti schimbi id-ul happy

| I'm just me a răspuns:

Nu prea poti, decat daca vrea el sa iti spuna parola

| anel12m explică:

Multumesc pentru toate raspunsurile mai putin al lui nony.mesaj catre nony:daca vrei sa raspunzi la o intrebare de-a mea raspunde caumea daca nu nu mai raspunde ca n-am chef de glume.eu pun intrebari doar atunci cand nu mai tin minte sau cand nu stiu.deci NU MAI PUNE INTREBARI STUPIDE!

| anel12m explică:

Bn nony. nu vreau sa ma cert cu tine. facem pace?

| ralucalovebill a răspuns:

Iti faci un alt id! da pui o parola mai grea adica o scrii pe o foaie daca nu o ti minte.