| CârnăciorIubeșteImprimantă a întrebat:

Eu joi o sa plec intr-o excursie cu masina personala - drumul dureaza 3 zile - vreau sa imi iau o carte si castile... dar altceva thinking poate o sa ma plictisesc pentru ca nu am destule melodii cat pentru 3 zile! iar o carte o termin intr-o zi si nici nu vreau sa iau toata biblioteca. FUNDA pentru cele mai satisfcatoare si VOTURI pentru celelalte.

Răspuns Câştigător
| eu_8573 a răspuns:

Pai poti sa iti iei niste sfori colorate si sa impletesti in ce combinatii de culori vrei niste bratari( asta daca esti fata). Poti sa iti iei o ''Modelina'' sau sa iti faci una. Iata cum: iei un balon pui o palnie la gura lui si il umpli cu faina.Scoti aerul din el cum poti.Ii faci nod (fara ata - daca poti il inozi asa cum el) si gata!
Daca ai net pe mobil oare de ce sa iti faci griji ca te plictisesti?
Poti sa iti iei o revista cu jocuri sau o carte cu bancuri.
Cautand ceva cand eram plictisita am gasit asta http://www.ziare.com/......0.Incearca si tu, iti va fi de folos... FUNDA?

3 răspunsuri:
| monibarbi10 a răspuns:

Poi ia-ti ceve cu ce sa te joci ex pe tel, ia-ti nu stiu ia-ti ce crezi ca o sa ai tu chef sa faci.

| DarkisSs a răspuns:

Salut, daca o sa te plictisesti ai putea lua de exemplu un puzzle, sau ceva mai ciudat unul provocator. De exemplu uite aici http://www.shopmania.ro/......89935.html Ai putea comanda unul de acolo. Eu am unul si este foarte interesant si in excursii sau vacante il iau cu mine. Funda?:D

| AndreutZu a răspuns:

Nu ai psp sau nu stiu o consola, ceva distractiv. Spre ex daca ai psps ia-ti un joc de aventura si incearca sa-l terimini.o sa fie amuzant