| deea44 a întrebat:

Eu ma joc pe lady popular si nu mai pot sa trec de level 5 pentru ca nu pot adica mai exact nu merge sa ma joc duelul de moda. poate sa ma ajute cineva?

5 răspunsuri:
| pinkydoll a răspuns:

Pai...trebuie sa intri la provocari si sa provoci sau sa fi provocata de alte jucatoare la duelul de moda sau la luptele domnisoarei si sa castigi 30 astfel de provocari... sper ca te-am ajutat

| daniizabel a răspuns:

Daca vrei sa te duc la lvl 6 sau 7 da-mi contul in mesaj ai incredere in mine ca sunt o fata de 10 dar nu te teme ca nu schimb parola

| Alexuta15 a răspuns:

Buna! Am cont la lady popular chiar daca nu am trecut nivelul 5 am mai jucat duelul de moda.Trebuie sa dai minijocuri si sa dai clic pe duelul de moda si dai clicpe incepe jocul iar dupa aceea dai clic pe una dintre casute si iti alegi modelul si joci mai departe dar cand nu iti mai arata modelul inseamna ca ai folosi atatea pozitii cate a facut calculatorul si joci mai departe numai prin pasi.Cand nu mai poti face pasi inseamna ca ai castigat.

| OanaDenysa a răspuns:

Daca vrei te ajut eu da-mi userul si parola prin sms si te trec de lvl 5

| anku97 a răspuns:

Trebuie sa dai duel la 30 de fete cu duelul de moda ai at o sa treci nivelulhappy
[fundalove struck`!]?