| Yoooana a întrebat:

Eu si prietena mea nu stim ce sa facem..idei...avem 10 ani funda!

Răspuns Câştigător
| kymzuzuthau a răspuns:

Hey ioana29 puteti asculta ceva muzica buna. Sau puteti sa faceti poze. Puteti sa faceti un video despre voi sa organizati o petrecere in pijama cu karaoke dans si sticluta stim cu toti cat de amuzant ewinking.

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Jucati-va.Tu cu masinutele si ea cu papusile. Aveti varsta potrivita pentru asta.

| darrio2007 a răspuns:

Scuze.Sunteti fete amandoua. Jucati-va cu papusile.

| Ad1tza a răspuns:

Ai dat o intrebare de copil de 10 ani happy la ce te referi ''nu stim ce sa facem''? tongue

| GabrielCIG a răspuns:

Eu v-as sugera sa va jucati si sa opriti PC-u...

| JellyBean a răspuns:

Nu poti sa te plictisesti in fiecare zi. Uite niste idei:
-fa-ti "Bucket list"(lista cu ce sa faci inainte sa mori)
-uita-te la niste filme interesante ex:Red Eye, Enought, Num3re Fatale
-joaca badminton
-iesi cu prietena cea mai buna in oras
-fa origami
-fa farse la telefon
-creeaza tinute pe Polyvore
-scrie in jurnal
-comenteaza fotografiile naspa ale prietenilor de pe facebook
-iesi afara cu bicicleta

Funda?

| christin a răspuns:

Matinca JellyBean merita funda happy