| Slavic a întrebat:

Eu sunt din Moldova voi din [ romania ] va implor!

Uitativa la acest video : http://www.youtube.com/watch?v=_G8pnE012lA&feature=relat ed aici joaca [ SeDaN ] va rog dati-mi macar ( 1 - Ip de cs 1.6 ) unde l-ati vazut jucind va rog

6 răspunsuri:
| Slavic explică:

Catalin vreau sa zic da un ip unde joaca cei care sunt foarte puternici si el tot este acolo

| CatalinMG a răspuns:

In primul rand Sedan nu joaca pe servere publice, daca vrei sa il gasesti undeva atunci il poti cauta in Forte Games din Constanta, sau la orice finala mare de Counter-Strike care se tine in vreun internet cafe din tara happy

| CatalinMG a răspuns:

Cei puternici joaca 5vs5 (mixuri/pcw) intre ei de obicei, serverele au parole pe care doar cei 10 le stiu happy Imi pare rau nu prea am cum sa te ajut, urmareste site-ul lor daca tot esti fan sau daca vreodata ai ocazia sa vi in Bucuresti sa asisti la o finala te asteptam

| CatalinMG a răspuns:

In Romania sunt momentan 3 Campionate oficiale si de luat in seama, cu premii mari, restul sunt doar de distractie. In celelalte tari e deja un fenomen, un job, se invart sume de sute de mii de euro in jocul asta, unii nici nu viseaza la asa ceva happy

| Locre a răspuns:

Pai daca esti din Moldova,(Suceava dupa cate am vazut), esti din Ro nu din alta tara lol!laughing

| Locre a răspuns:

Sau poate vrei sa spui ca esti din Republica Moldova...ee asta-i altceva.