| ruxandradenissa a întrebat:

Eu tot timpul ma aranjeztonguept ca imi plk dar nu stiu ce coafuri sa imi mai facbig grinma plictisesc sa am aceeasi coafura 2 sau 3 zile. trebuie sa o schimb si nu stiu ce sa imi fac... ceva simplu dar si frumos:d va rogg ajutati-ma si ca app eu am parul brunet si medio ondulat dar ma fac si cu placatongue

Răspuns Câştigător
| ArtisticWorld a răspuns:

Buna! Ia-ti suvitele parului din fata, impletestele, si da-ti-le pe rotunjimea capului si prindele laolalta. Sper sa te ajute. straight face

1 răspuns:
| 1990727 a răspuns:

Da,stiu cum e, si eu sunt la fel ca tine dar eu una am parul scurtr si e greu sa ma coafez, in fine... daca ai parul scurt poti sa til intinzi cu placa si apoi sa-ti faci cateva suvite de par cu ondulatorul, daca ai parul mediu poti sa til prinz intr-un coc, sa ti-l indrepti, sa ti-l ondulezi si sa ti fac diverse carari cum crezi cati sta bine la fel si la parl lung... poti sa te mai inspiri si de pe net :d