| MusicAlina a întrebat:

Eu vreau sa fac o farsa prietenilor mei. Spuneti-mi care e cea mai buna farsa nu are importanta ce fel de farsa dar sa fie hazlie

Răspuns Câştigător
| AnaMariaJRock a răspuns:

Asteapta sa se faca papadiile, si te prefaci ca vrei sa vezi ceva in gura unui prieten si i-o pui in gura(e amuzant pentru cei din jur, am patit-o asa ca stiu big grin)
SAU
Vechea gluma cu trasul scaunului de sub el inainte sa se aseze.
SAU
Aceea care daca isi pune un binoclu/aparat la ochi ii ramane un cerc de culoare in jurul ochiului/ochilor.
SAU
Ii pui un gandac in penar.

Nu prea am idei bune, dar macar sunt laughing))

2 răspunsuri:
| MusicAlina explică:

Urgent!

| crytical a răspuns:

Nu fa prostia cu papadia.