| Gabitsza a întrebat:

Exista bebelusi de jucarie care sa se comporte ca unul adevarat?
Adica sa planga cand ii e foame sau cand face pe el si sa rada cand te joci cu el de exemplu. dar sa fie cu baterii sau ceva?
Am vazut ca in America(in filme sau in desene) exista si as vrea sa ii iau nepoatei mele de ziua ei pentru ca ii place foarte mult.
Ajutati-ma va rog frumos. dau funda.
Multumesc mult happy

1 răspuns:
| RamonaPgstai a răspuns:

Da cred ca se numeste baby born funda? cauta pe net sa vezi scrie "baby born" si poate gasesti mai multe detalii funda?