| anonim_4396 a întrebat:

Exista coduri pentru stardoll?
unde le bag?
poate un link cu coduri...
merci

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Du-te la daveproxy.co.uk.Scrie http://www.stardoll.com/en/cinema inURL-ul de mai jos. Apoi iti scrii username-ul si parola, inchizi proxy-ul intri iar pe stardoll dai click la suita mea si voila ai hainele
poate te ajuta! la mine a mers apropo viziteazama pe stardoll sunt KatyMov!

| madalina0708 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu merge mie imi arata doar niste videoclipuri si mai jos nu e nimic doar videoclipuri

30 răspunsuri:
| Andradaaaaa a răspuns:

Voi ziceti ca nu exista da de fapt exista!

| bitadraguzza991 a răspuns (pentru Andradaaaaa):

Dami si mie te rog link!happy

| Nerali a răspuns:

Buna! De fapt exista niste coduri pentru a primi niste cadouri (haine). Intra pe link-ul http://www.stardoll.com/ro/campaigns/giftcard/giftcard.php si da maxim jos acolo scrie Rambursează Codul cadou si incearca unul din astea:RH-D4JJNP3KA,
RH-B5UC3BPH9,
si RH-ZZSJ486M3
SPER CA TE-AM AJUTAT! Fundaaa?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu există coduri! trebuie să cumperi cu bani tăi ca să fii star! Trebuie să pui bani după card

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu exista coduri. am cont pe stardoll de mai bine de 2 ani jumate. si nu mai credeti in cei care zic ca exista si va cer parola pentru ca daca ar exista v-ar zice. lasa-ti magariilewinking
gabriellamiss1 stardoll

| deyutza135 a răspuns (pentru anonim_4396):

Exista coduri eu chiar le-am folosit daca nu sti mai bine nu mai zici

| Karina_Zina_1996 a răspuns (pentru deyutza135):

Care sunt codurile?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu sunt missmiru11

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si eu joc stardoll si am 5 coduri pentru bani si fiecare merge de 2 ori. daca vreti sa vi le bag imi puteti trimite numele si parola pe l0lly_p0p. pink@yahoo.com (0=zero)nu sunt hacker credeti-ma ca sa va convingeti puteti sa le vizitati pe l0lly_p0p.miley si pe loly_pop-ale. ele sunt doar 2 din cele mai bune prietene pe care le-am ajutat desigur ca am ajutat-o si pe zivyle la inceput si pe keira-v.deci oameni buni credeti-ma ca nu sunt hacker.eu am fost hackerita si stiu cum e de aceea nu o sa fiu hacker niciodata

| cristinica1234 a răspuns (pentru anonim_4396):

Cum te bag la prieteni? sunt Cryss_Cute

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Va rog frumos imi spuneti si mie cum sa am si eu mai multe camere pe stardoll?

| yuliutsa a răspuns (pentru anonim_4396):

Trebuie sa fii superstar sau sa ai leval 40 mi se pare

| BiiBiia a răspuns:

Mie pe stardoll imi spune byutza9 laughing

| MickeyAndryyy a răspuns:

Nu nu exista coduri!

| youandmy a răspuns:

Sa sti ca este exact cum a spus primul rasp anonim celui caruia i-ai dat funda. am incercat si eu si serios merge

| youngandbeautiful a răspuns:

Exista coduri oameni buni. Te duci la My Account la Superstar si cauta in josul paginii GiftCard acolo poti baga codurile iar apoi apesi pe butonul Redeem. Daca vrei si de unde sa iei coduri viziteaza-ma pe stardoll adauga-ma la prieteni si ti le voi trimite prin mesaje.Contul meu de pe Stardoll:deeutza99 :* Funda daca se poate...

| Magdutza1 a răspuns:

Buna! deci, s-a schimbat oferta, vizitati-ma pe stardoll, ma cheama papaletmagdys, intrati in clubul meu si o sa va dau codurile! Pa!

| sandramaria20 a răspuns (pentru Magdutza1):

Cum se numeste clubul tau?

| Magdutza1 a răspuns:

Intra pe htgf, acolo gasesti multe chestii gratis pentru stardoll. Funda?

| Magda1111111 a răspuns:

Viziteaza-ma pe stardoll, sunt papaletmagdys, si comenteaza in cartea de oaspeti, si o sa-ti spun 3 coduri cadou + un cadou frumos!

| maly43 a răspuns:

mergeti pe http://www.surfert.nl/
- scrieti in URL www.stardoll.com/en/cinema/?id=106
- intrati contul dumneavoastra
- mergeti pe stardoll normal

| andreiutza2451 a răspuns (pentru maly43):

Eu am intrat ..asa cum mi'
ai spus.dar nu sunt superstar!

| andreiutza2451 a răspuns (pentru maly43):

Am intrat asa.dar trebuie dupa sa instalez cv ...si nu vreau!
alt fel nu merge?

| RaLuCuTzA1989 a răspuns:

Trimite numele si parola la email-ul lupualina2012@yahoo.com

Si castigi 500 de stardolari si 1000 starcoins + superstar 12 luni. Am incercat si eu si a mers

| neculadiana a răspuns:

Nu merge, pentru ca acest joc este onlyne stiu din experienta mea pentru ca eu l-am jocat. Uite ca sa bagi bani trebui sa tragi dupa card. Eu asa am facut si sunt STAR DOLL! TE PWP

| Martinescu_Mirela_1995 a răspuns:

RaLuCuTzA1989,in cat timp au aparut stardollari si celelalte, ca am dat-o si eu
? happy