| Iepurila10 a întrebat:

Exista fantome care bântuie lumea sau locuri?

6 răspunsuri:
| matrix100 a răspuns:

Eu nu cred in asa ceva

| Lαrisα a răspuns:

Nu.

| sublime89 a răspuns:

Daca ar exista, iti dai seama ce ar fi prin cimitire sau pe vechile campuri de batalie. N-ai incapea de fantome pe acolo laughing

| NimeniSiAtat a răspuns:

Exista suflete ratacite, iar cele care bantuie anumite locuri de regula au avut morti dure, neasteptate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu...

| MadRaven a răspuns:

Nu. Gândeşte-te la câte miliarde de oameni au trăit până acum pe planetă. Dacă ar fi să existe fantome, fiecare centimetru ar fi ocupat de o fantomă. Nu ai mai avea unde sta de atâtea spirite.