| anonima_1411 a întrebat:

Exista jocuri in care de ex eu sa fiu fata si sa incerc sa sarut un baiat, si sa trebuiasca exact sa fac eu miscarea buzelor, sa il ating, sa ma apropii de el, sa misc eu buzele etc?
daca da, vreau si eu link! :d

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Vrei sa capeti experienta? Asta numai in timp si facand practica se obtine.Asa ca fa-ti un prieten.

| Byclick a răspuns:

Fa-ti un prieten.

| RXN a răspuns:

Si tie ti-e frica de primul sarut, nu?happy Isi pierde farmecul daca te chinui asa, va veni de la sine, stai linistita.Pentru primul sarut nu ai nevoie de antrenament.>big grin

| Gandhi a răspuns:

rolling on the floor. cauta-ti un baiat ca n cred ca exista astfel de jocuri

| yuhu a răspuns:

Calmeaza-te laughing. risti sa intri intr-o depresie. o sa iti vari tu limbuta catifelata in gura unui baiat cand o sa ai varsta necesara si cand o sa ai un prieten. stai linistita...succes.