| MrWrestleMania a întrebat:

Exista pachete de carti bakugan (de poarta si de abilitate) separate de cale carti pe care le primesti cu bakuganii? Adica cum sunt pachetele de carti duel master, exista pachete de carti bakugan de abilitate si de poarta? Daca da, unde pot gasi si cam cat ar costa? Ar fi o achizitie buna si. nu prea scumpa? avand in vedere ca am nevoie de carti bakugan... DAU FUNDA!

3 răspunsuri:
| MâţulMov a răspuns:

Inainte, cand era Bakugan pe val existau foarte multe carti separate...Dar acum sau mai imputinat big grin
Orcium poti sa le cauti ca poate gasestibig grin

| Tiganilla_Mitza_1975 a răspuns:

Am carti supe bune bakugan ti le dau pe carti duel masters id meu de mess
mihaita_razvan2002@yahoo.com

| Tiganilla_Mitza_1975 a răspuns:

Am carti super bune bakugan ti le dau pe carti duel masters id meu de mess
mihaita_razvan2002@yahoo.com