| anonim_4396 a întrebat:

Exista trucuri la Burn Buddy cum ar fi i sa mituesti cainele? pentru ca vecinii imi fura chiar daca am caine si asta nu'mi placee crying

Răspuns Câştigător
| Izaaaaq a răspuns:

Trebuie sa apesi cu tab pana ajungi acolo jos une scrie fermele prietenilor
si acolo iti arata sa ascunzi cainele. dupa ce o faci ia manusa si poti fura linistit... fundita?:d

2 răspunsuri:
| Anonim_8545 a răspuns:

Eu nici nu am caine crying ca imi trebuie 770 de vecini nu stiu de ce atatia la o prietena scrie 20

| GosGrl a răspuns:

Existao metota de a fura chiar daca ai orice caine.