| SunnyDay79 a întrebat:

Exista un sezon 2 al animeului Bokura Ga Ita?

Răspuns Câştigător
| CpPatry a răspuns:

Nu este sigur ca va fi un sezon 2 din Bokura Ga Ita. Dar daca nu apare poti citi versiunea manga de pe internet...acolo va fi si sezonul 2. Oricum, se crede ca in 2008 a fost terminat sezonul 2... poate va fi si ecranizat. Sper sa te ajute!

3 răspunsuri:
| HinoKahoko a răspuns:

Din pacate inca nu

| dianadiana15 a răspuns:

Este sezonul 2 dar nu anime. Este banda desenata pe care o poti vede online pe mangafox.com. S-a facut si un film care cuprinde 2 parti. Acesta se lanseaza pe data de 17 martie 2012 prima parte iar cea de-a 2 pe data de 21 aprilie 2012. Uite aici un link in care poti vedea trailer de la film : http://aramatheydidnt.livejournal.com/3124391.html

| asul10 a răspuns:

Nu cred.tongue Funda?