| Lor3naXD a întrebat:

Exista vreo metoda pentru a afla daca o persoana este invizible for everyone pe messinger?

Răspuns Câştigător
| MisterKat a răspuns:

Da sunt multe metode: fie prin programe speciale sau on-line pe Internet - www.ascuns.ro!

O zi buna!

Daniel.

6 răspunsuri:
| Gabystelistu95 a răspuns:

Http://www.detectinvisible.me/ este foarte bun:
* Detecteaza cine e invizibil pe messenger.
* Detecteaza status-ul real.
* Detecteaza profilul de hi5.
* Poti descarca avatarele unei persoane.
* Poti rula DetectInvisible.Me ca si program.
* Are programe foarte utile pentru Yahoo! Messenger.
* Are status-uri pentru Yahoo! Messenger.
* Are avatare pentru Yahoo! Messenger.

| fcsb32 a răspuns:

Poti sa folosesti programul acesta www.ydetector.com

| florar a răspuns:

Trebuie sa ai incredere, daca esti pe invisible atunci esti invizible, garanteazaYahoo. poti sa rogi o prietena cu care discuti pe net sa se dea ea pe invisible si sa vezi la tine ca apare ca si cum nu ar fi pe net
Deasemenea trebuie sa mai stii ca poti vb cu cineva fara sa fii afisata