| wizard_cristi a întrebat:

Exista vreun site unde pot vedea imagini live din Bucuresti sau din tara? Stiam de la un prieten ca se uita pe nu stiu ce site care ii arata cum e traficul la Romana, P-ta Presei Libere si la Baneasa. Se uita mereu cand pleca la munte sa vada daca e liber.

Răspuns Câştigător
| MihaiA a răspuns:

Http://www.livetraffic.ro/ - sper ca e primul raspuns castigator! :))

4 răspunsuri:
| kh1ss a răspuns:

Sau pe site-ul jurnalului national... este traficul din bucuresti... www.jurnalul.ro

| LuS[z] a răspuns:

da-i si u un search pe google si poate gasesti ceva

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai omule, de ce te complici sa afli asa de greu ceva?
1 poti cauta pe google foarte simplu;
2 poti sa iti intrebi prietenul.