| omuleatza a întrebat:

EY' guyZ... ziceti-mI sI miE vA roG... incepeM scoalA martI saU miercurI?
fundita... mS

Răspuns Câştigător
| bybyana21 a răspuns:

Http://www.evz.ro/detalii/stiri/miercuri-incepe-scoala-917242.html
Miercuri. Daca nu esti sigura de acest articol poti cauta si pe siteul ministerului :).
Sper ca te-am ajutat;)

7 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| AndutzaAndu a răspuns:

Miercuri incepem scoala.

| andrei a răspuns:

Cine te-a invatat sa scrii asa?

| mihaelaaaaaaaea a răspuns:

Miercuriwinking au prelungit vacanta cu o zi happy

| alex50 a răspuns:

Mieercuribig grin

| kimo13andy a răspuns:

Miercuri deoarece au fost olimpiadele scolare si s-a anuntat ca mai avem o zi libera

| Toxicc a răspuns:

Miercuri din cate stiu. dar s-ar putea sa inceapa de joi daca se prelungeste. oricum vezi tu la TV. happy