| BubbleGumyy a întrebat:

Facem petrecere de haloween... ce jocuri/farse sa facem?

3 răspunsuri:
| StopCardiak a răspuns:

Stiu prima oara vedeti un film horror iti recomand:THE EXORCIST 1! Cand s-a terminat filmul pui pe candva[inaintea filmului] sa sune la telefon alegi o persoana care sa raspunda si la telefon persoana[complicea] care suna sa vbeasca si sa zic ca e fata din film[mrg demonul]dupa care ca sa fie mai dstractiv [si ca sa nu banuiasca nimic]se duce sa vada daca complicea a sunat la telefon[pentru ca o sa creada asta]cand merge sa vada sa-l gaseasca mort! MAI DEPARTE STII UH CE SA FACI SI PETRECEREA CRED CA VA DURA CVA TIMP!

| HighFlyer a răspuns:

Il chemi gheorghe

| alexandrufoc a răspuns:

Pune o galeata pe la usa plina cu apa sau ce vrei si cand va intra galeata va cadea in capul sau.