| eu_2871 a întrebat:

Facultatea de Jurnalistica Tibiscus din TM este de stat sau privata?
Pt cei care locuiesc in TM cam unde se gaseste (am aflat ca este pe Lascar Catargiu) dar vreau sa stiu cat de aproape de centru este si cat de aproape de stadionul lui Poli TM este?
funda+mersi+vot la toti ce cu un rasp bun

Răspuns Câştigător
| antimulte a răspuns:

Nu stau in TM ca sa te ajut cu locatia, insa iti pot spune sigur ca nu este de stat, este privata... deci risti sa nu fie recunoscuta diploma, si mai platesti si bani ca au locuri numai cu taxa.

1 răspuns:
| Blitzen a răspuns:

Este o facultate privata, si acreditata, deci diploma este recunoscuta.Se afla la 50m de Aleea Studentilor in complexul studentesc (are pe site harta)