| Ancutss30 a întrebat:

Fara ce nu puteti trailove struck? funda:p

Răspuns Câştigător
| MimiPopescu a răspuns:

Multe lucruri: oameni (parinti, cunoscuti, persoane indragite), carti, comunicare, fotografie, muzica, hrana, apa, afectiune, teatru, restul pentru mine sunt mofturi, domnule!

11 răspunsuri:
| Bybanu a răspuns:

Apa, aer si mancare

| LeMotán a răspuns:

Cred ca cel mai bun raspuns este Piramida lui Maslow:
http://ro.wikipedia.org/wiki/Abraham_Maslow

| Pinxiee a răspuns:

Fara internet big grin laughing
Fara aer, apa, mancare laughing
Fara bani big grin
Fara televizor tongue
Fara soare :X
Fara sa citesc macar o carte pe saptamana! big grin
Fara prieteni :X
Fara telefonbatting eyelashes

>big grin

| Lucaci a răspuns:

Eu nu pot traii fara televizor, oglinda(in fiecare dimineata cand ma duc la scoala ma schimb in fata oglinzii), calculator(mess, net), telefonul meu cu touch scream si de papagalul meu... a si era sa uit fara mama langa mine mi se incremeneste piela si incep sa imi fac griji de tot felul de lucruri daca nu este ea si fara un dus in fiecare noapte cand nu fac dus...nu stiu nu pot rezista fac criza de nervi

| Available a răspuns:

Fara mine nu as putea trai

| paulpaul25 a răspuns:

Nu pot traii fara religia mea, fara soare, fara apa si fara natura

| Șttefania a răspuns:

Fara aer

| denisadenysa a răspuns:

Apa si iubirea celor dragi.

| AG a răspuns:

Fara muzica.
Daca trece o zi in care nu am ascultat muzica...ma simt foarte rau.
A si fara telefon mobil... dar ajungem iar la punctul 1.

| Summer43vr a răspuns:

Fara sa rad, sa zambesc, sa iubesctongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fara apa mancare